• slider klein 1
  • Bijeenkomst
A- A A+
Afdrukken

Onderling Sterk verenigingen

De LFB organiseert in 2018 de volgende bijeenkomsten voor Onderling Sterk-verenigingen en leden.
 
Vier Landelijke bijeenkomsten:
  • Zaterdag 24 Maart                
  • Zaterdag 23 Juni
  • Zaterdag 29 September 
  • Zaterdag 24 November
 
Voor vragen mail: j.moelands@lfb.nu of bel: 030-2363761
 
Adressenlijst Onderling Sterkverenigingen en/of werkgroepen
Klik hier voor de adressenlijs voor onderlingsterk-verenigingen 
Kloppen de gegevens niet meer in dit pdf-overzicht?
Stuur dan een mail naar info@lfb.nu.
Dan kunnen wij het aanpassen.
 
 
Afdrukken

Belangenbehartiging

 Activiteiten kleinmedewerkers kleinagenda kleinos verenigingencontact klein


LFB belangenbehartiging houdt zich bezig met landelijke belangenbehartiging, informatievoorziening en ondersteuning van haar leden.

Om zoveel mogelijk invloed uit te kunnen oefenen op de ontwikkelingen van wet- en regelgeving die van belang is voor de kwaliteit van leven van mensen met een verstandelijke beperking zal de LFB met name landelijk en lokaal actief zijn.

Landelijk zal nauw worden samengewerkt met Ieder(in).

 

Afdrukken

Contact

Vereniging LFB
Postbus 13117
3507 LC Utrecht

Bezoekadres
Zonnebaan 39
3542 EB Utrecht

E info@lfb.nu
T 030-2363761

Klik hier voor de routebeschrijving.

 facebook.geel.1 twitter geel 

Afdrukken

Medewerkers

28169141955 c87012e539 o
Andries Lever 
vrijwilliger
a.lever@lfb.nu 
 
28134887726 d76607351d o Angela Jutte
evaringsdeskundige  
a.jutte@lfb.nu 
 
geen selfie beschikbaar
Anna de Waal
Administrateur
 
27553381894 bec1d8d801 o Ans Broelman 
evaringsdeskundige
a.broelma@lfb.nu
 
 Helene
 Hélène Hooft
 Projectleider/coach 
 h.hooft@lfb.nu  
 
Conny Kooijman maart 2014 Small Conny Kooijman
Directeur 
c.kooijman@lfb.nu 
 
27553394704 03cbff26a7 o Eelco Hosman  
Ervaringsdeskundige  
e.hosman@lfb.nu 
 
28169117065 fe5bc0a358 o Jacqueline Moelands  
Coach
j.moelands@lfb.nu 
 
28134801286 4aef0d12f2 o   Jan van de pol 
 evaringsdeskundige
 j.vandepol@lfb.nu 
 
28064788022 2a412f6bce o Joost Blommendaal
Manager
j.blommendaal@lfb.nu 
 
27553573433 9092fc923e o  Michiel Zeeuw
Ervarigsdeskundige
m.zeeuw@lfb.nu 
 
Foto Micky 
Micky Hermes
Leerwerk-Student
m.hermes@lfb.nu 
 
 
 
27553598403 c4293d354d o Monique Niezen
coach afdeling communucatie 
m.niezen@lfb.nu 
 
27553382224 1b02cc227c o Niels Mittertreiner
evaringsdeskundige
n.mittertreiner@lfb.nu

geen selfie beschikbaar 
Simme van de Lustgraaf
managementassistent
s.vandelustgraaf@lfb.nu
 

 20170914 150221 copy
Sandra Overbeek
Communicatieadviseur
Samen sterk voor kwaliteit
 

 geen selfie beschikbaar  Edwin van Breemen
 Inval Coach 
 e.vanbreemen@lfb.nu 







 










Afdrukken

Activiteiten

  • Landelijke belangenbehartiging
  • Landelijke Informatievoorziening middels website en nieuwsbrief
  • Ondersteunen leden en Onderling Sterkverenigingen.
  • Nieuwe leden en donateurs werven