Locaties & contactgegevens LFB

De LFB heeft lokale STERKplaatsen door heel Nederland. Hierdoor kunnen we vanuit verschillende plekken veel betekenen voor mensen met een beperking. Neem contact op met een locatie bij jou in de buurt!

LFB Landelijk

Bezoekadres
Zonnebaan 39
3542 EB Utrecht

Postadres
Postbus 13117
3507 LC Utrecht

Tel: 030 - 2363761
E-mail: info@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 5 uur.

Volg ons op social media
  

LFB communicatie

Bezoekadres
Oudlaan 4
3515 GA Utrecht

Tel: 06-40067960
E-mail: communicatie@lfb.nu 

Open op donderdag en vrijdag van 9 tot 4 uur.

Volg ons op social media

LFB Scholing & Training

Bezoekadres
Oudlaan 4
3515 GA Utrecht

Telefoon: 06 - 11879027
E-mail: scholingentraining@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 5 uur.

Volg ons op social media
 

LFB Goes

Bezoekadres
Bessestraat 4
4462 CM Goes

Telefoon: 0113 558056
E-mail: goes@lfb.nu

Dependance Goes

Beukenstraat 8
4462 TT Goes

Open maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9 uur tot 4 uur.

Volg ons op social media
 


LFB Haarlem

Bezoekadres
Lange Herenvest 122
2011 BX Haarlem

Telefoon: 06 - 13 999 635
E-mail: haarlem@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag en donderdag van 9 uur tot 5 uur.

Volg ons op social media


LFB Hilversum

Bezoekadres
Geuzenweg 84
1221 BV Hilversum

Telefoon: 06 - 23888550
E-mail: hilversum@lfb.nu

Open op dinsdag, woensdag en donderdag van half 10 uur tot 4 uur

Volg ons op social media


LFB Leeuwarden

Bezoekadres
Wilaarderburen 1
8924 JK 
Leeuwarden

Telefoon: 058 - 265 5231
E-mail: leeuwarden@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag van half 9 tot 4 uur.

Volg ons op sociale media
  


LFB Wolvega

Bezoekadres:
Willem Lodewijkstraat 68
8471 BL  Wolvega
Routebeschrijving

Telefoon:
0561 - 610010

E-mail:
wolvega@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 4 uur.
Op vrijdag open van half 9 tot 12 uur.

Volg ons op sociale media
 

LFB Nijmegen

Bezoekadres

kapittelweg 33
6525 EN Nijmegen

Telefoon: 06-48363355
E-mail: nijmegen@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag,donderdag van half 9 tot 4 uur.

Volg ons ook op social media

 


 

LFB Twente

Bezoekadres
Gieterij 200
7553 VZ Hengelo

Telefoon: 074-8525685
E-mail: twente@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 4 uur.

Volg ons op social media


 

LFB Assen

Bezoekadres
Anne de Vriesstraat 70
9402 NT Assen

Telefoon: 06 34323112
E-mail: assen@lfb.nu

Open op woensdag, donderdag en vrijdag van 9 uur tot 4 uur.

 

LFB Utrecht

Bezoekadres
Padualaan 101
3584 CH Utrecht

Telefoon: 06-18685988
E-mail: utrecht@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, donderdag van half 9 tot 4 uur.