Locaties & contactgegevens LFB

De LFB heeft lokale STERKplaatsen door heel Nederland. Hierdoor kunnen we vanuit verschillende plekken veel betekenen voor mensen met een beperking. Neem contact op met een locatie bij jou in de buurt!

LFB Landelijk

Bezoekadres
Zonnebaan 39
3542 EB Utrecht

Postadres
Postbus 13117
3507 LC Utrecht

Tel: 030 - 2363761
E-mail: info@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van half 9 tot 5 uur.

Volg ons op social media
  

LFB Arnhem 

Bezoekadres
Zeelandsingel 40
6845 BH Arnhem

Telefoon: 06-14 61 2292
Mail: arnhem@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag en donderdag van 9 uur tot half 5.

Volg ons op social media
 


LFB Goes

Bezoekadres
Joseph Lunslaan 17
4463 CV Goes

Telefoon: 0113 - 794524
E-mail: goes@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9 uur tot 4 uur.

Volg ons op social media
 


LFB Haarlem

Bezoekadres
Lange Herenvest 122
2011 BX Haarlem

Telefoon: 06 - 13 999 635
E-mail: haarlem@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag en donderdag van 9 uur tot 5 uur.

Volg ons op social media


LFB Hilversum

Bezoekadres
Geuzenweg 84
1221 BV Hilversum

Telefoon: 06 - 23888550
E-mail: hilversum@lfb.nu

Open op dinsdag, woensdag en donderdag van 9 uur tot 5 uur.

Volg ons op social media


LFB Leeuwarden

Bezoekadres
Wilaarderburen 1
8924 JK 
Leeuwarden

Telefoon: 058 - 265 5231
E-mail: leeuwarden@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag van half 9 tot 4 uur.

Volg ons op social media
  


LFB Wolvega

Bezoekadres
Willem Lodewijkstraat 68
8471 BL  Wolvega
klik hier voor de routebeschrijving

Telefoon: 0561 - 610010
E-mail: wolvega@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 4 uur. Op vrijdag open van half 9 tot 12 uur.

Volg ons op social media
   

LFB Scholing & Training

Bezoekadres
Oudlaan 4
3515 GA Utrecht

Telefoon: 06 - 11879027
E-mail: scholingentraining@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 5 uur.

Volg ons op social media