Locaties & contactgegevens LFB

De LFB heeft lokale STERKplaatsen door heel Nederland. Hierdoor kunnen we vanuit verschillende plekken veel betekenen voor mensen met een beperking. Neem contact op met een locatie bij jou in de buurt!

LFB Landelijk

Bezoekadres
Churchilllaan 11
3527 GV Utrecht

Postadres
Postbus 8228
3503 RE Utrecht

Tel: 030 - 2363761
E-mail: info@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van half 9 tot 5 uur.

LFB communicatie

Bezoekadres
Churchilllaan 11
3527 GV Utrecht

Tel: 06 - 40067960
E-mail: communicatie@lfb.nu 

Open op donderdag en vrijdag van 9 tot 4 uur.

LFB Scholing & Training

Bezoekadres
Oudlaan 4
3515 GA Utrecht

Telefoon: 06 - 11879027
E-mail: scholingentraining@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 5 uur.

LFB Goes

Bezoekadres
Bessestraat 4
4462 CM Goes

Telefoon: 0113 - 558056
E-mail: goes@lfb.nu

Dependance Goes

Beukenstraat 8
4462 TT Goes

Open maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9 uur tot 4 uur.


LFB Haarlem

Bezoekadres
Bijdorplaan 15
2015 CE Haarlem

Telefoon: 06 - 13 999 635
E-mail: haarlem@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag en donderdag van 9 uur tot 5 uur.


LFB Leeuwarden

Bezoekadres
Wilaarderburen 1
8924 JK 
Leeuwarden

Telefoon: 058 - 265 5231
E-mail: leeuwarden@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag van half 9 tot 4 uur.


LFB Wolvega

Bezoekadres:
Willem Lodewijkstraat 68
8471 BL  Wolvega

Routebeschrijving

Telefoon:
0561 - 610010

E-mail:
wolvega@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 4 uur.
Op vrijdag open van half 9 tot 12 uur.

LFB Nijmegen

Bezoekadres

Kapittelweg 33
6525 EN Nijmegen

Telefoon: 06 - 48363355
E-mail: nijmegen@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag en donderdag van half 9 tot 4 uur.

LFB Twente

Bezoekadres
Gieterij 200
7553 VZ Hengelo

Telefoon: 074 - 8525685
E-mail: twente@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van half 9 tot 4 uur.


 

LFB Assen

Bezoekadres
Anne de Vriesstraat 70
9402 NT Assen

Telefoon: 06 - 34323112
E-mail: assen@lfb.nu

Open op woensdag, donderdag en vrijdag van 9 uur tot 4 uur.

 

LFB Utrecht

Bezoekadres
Padualaan 101
3584 CH Utrecht

Telefoon: 06 - 18685988
E-mail: utrecht@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, donderdag van half 9 tot 4 uur.

LFB Rotterdam

Bezoekadres
Rochussenstraat 198
3015 EK Rotterdam

Telefoon: 06 - 18734521
E-mail: rotterdam@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, donderdag van 9 tot 4 uur.

LFB Groningen

Bezoekadres 
Hanze Hogeschool
Zernikeplein 23
9747 AS Groningen

Alfa-college
Kluiverboom 3
9732 KZ Groningen

Telefoon: 06 - 18277999
E-mail: groningen@lfb.nu

Open op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9 tot 4 uur.